• Διετής προετοιμασία για τις πανελλαδικές εξετάσεις.
  • Ενημερωθείτε από τους καθηγητές μας για το Νέο Λύκειο.
  • Αυστηρά ομοιογενή και ολιγομελή τμηματα.
     
     
Φροντιστήρια Σταυρακάκης Συμβολή
Ευρυπίδου 62 Πειραιάς
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Τηλέφωνο: 210 42.22.217

Επιτυχόντες 2017

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΣΕΨΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΜΠΡΑΝΙΚΑ ΤΖΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ
ΜΠΑΛΟΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΣΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΛΥΡΑΚΟΥ ΜΑΙΡΗ ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΛ ΚΑΜΙΝΙΑ
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 9o ΠΕΙΡΑΙΑ
 ΛΑΤΣΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 2ο ΠΕΙΡΑΙΑ
 ΣΑΡΑΓΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
 ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΠΑ.ΠΕΙ. 9ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ
 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΚΥΠΡΟΥ 8ο ΠΕΙΡΑΙΑ
 ΜΙΧΑΛΑΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΚΥΠΡΟΥ  (ΡΕΝΤΗ)
 ΜΑΤΟ ΓΙΟΛΑΝΤΑ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ  (13 ο ΠΕΙΡΑΙΑ)
 ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΖΑ  ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  (ΓΕΛ ΚΑΜΙΝΙΑ)
 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΥ  (ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ)
 ΜΟΣΧΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ  (9 ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ)
 ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ  (ΡΑΛΛΕΙΟΣ)
 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ  (9 ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ)
 ΚΟΛΤΟΥΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗ  (ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ)
 ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΙΡΗ  ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΡΟΔΟΥ  (ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ)
 ΚΑΝΙΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ  (13 ο ΠΕΙΡΑΙΑ)
 ΛΑΛΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  (ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ)
 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  Α.Ε.Ν. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  (ΓΕΛ ΚΑΜΙΝΙΑ)
 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΙΟΣ  (ΓΕΛ ΚΑΜΙΝΙΑ)
 ΧΑΝΙΑ ΣΑΡΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ  (ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ)
 ΣΙΣΚΟΒ ΝΙΚΟΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ  (2 Ο ΠΕΙΡΑΙΑ)
 ΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΩ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ  (1 Ο ΝΙΚΑΙΑΣ)
 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΤΜΗΜΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ  (ΡΑΛΛΕΙΟΣ)
 ΛΑΓΩΝΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ  (SAINT PAUL)
 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  (ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ)
 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ  (ΓΕΛ ΚΑΜΙΝΙΑ)
 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΥΠΑΝΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗ  (ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ)
 ΛΙΑΣΚΟΥ ΒΑΣΙΑ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  (8 ο ΠΕΙΡΑΙΑ)
 ΦΟΙΝΙΚΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  (9 ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ)
 ΘΟΔΩΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ  – ΤΕΙ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ  (ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ)
 ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑ  (ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)