• Διετής προετοιμασία για τις πανελλαδικές εξετάσεις.
  • Ενημερωθείτε από τους καθηγητές μας για το Νέο Λύκειο.
  • Αυστηρά ομοιογενή και ολιγομελή τμηματα.
     
     
Φροντιστήρια Σταυρακάκης Συμβολή
Ευρυπίδου 62 Πειραιάς
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Τηλέφωνο: 210 42.22.217

Επιτυχόντες 2016

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΣΧΟΛΕΙΟ
Λιάκου Δανάη Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων ΕΜΠ 8ο ΛΥΚΕΙΟ
Μπενετάτος Αλέξανδρος Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων ΕΜΠ Ιωνίδειος
Κανελλόπουλος Γιώργος Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων ΕΜΠ Ιωνίδειος
Στέφο Χρηστoς Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων ΕΜΠ 9ο Λυκείο
Μπαρμπαγιάννη Μαρία Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης Ιωνίδειος
Κοντραφούρης Παναγιώτης Μηχανολόγων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κοζάνης Ζάννειο
Αντωνοπούλου Έλενα Φυσικό Αθηνών Χατζηκυριάκειο
Γρυπαίου Γεωργία Μηχανικών Ορυκτών Πόρων Πολυτεχνείο Κρήτης 8ο ΛΥΚΕΙΟ
Παπαδοπούλου Μαριαλένα Τεχνολογίας Τροφίμων Γεωπονικό Αθηνών 2ο ΛΥΚΕΙΟ
Χατζάκης Ιωάννης Τεχνολογίας Τροφίμων Γεωπονικό Αθηνών Ζάννειο
Καλούδη Αγγελική Ζωικής Παραγωγής Γεωπονικό Αθηνών Ζάννειο
Στουραϊτη Έλενα Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Ιωνίδειος
Ευγενικού 'Ελενα Προσχολικής Αγωγής Πανεπιστήμιο Ρόδου Μουσικό
Στέτου Έλενα Λογιστικής ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 15 Λύκειο
Νούσια Μαρία Παιδαγωγικό τμήμα Πανεπιστήμιο Ρόδου Λύκειο Καμινίων
Τσίτου Κωνσταντίνα ΤΕΙ Καλαμάτας Διοίκηση Μονάδων Υγείας Ευαγγελική Σχολή
ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΣΑΝΑΚΗ ΛΙΛΑ ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ
ΝΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Μ.Υ.Ν. 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΤΣΑΓΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΤΣΑΓΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΙΝΕΖΗ ΚΑΝΕΛΛΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΣΑΚΚΑΤΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΣΠΙΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΧΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ
ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΠΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Jeanne D'Arc
ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ ΖΑΝΝΕΙΟ
ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Κ' ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑ.ΠΕΙ. ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ. 5ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΚΟΥΖΕΛΗ ΣΤΕΛΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΤΟΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΩΝ 13ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ
ΚΛΕΙΤΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ 13ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΦΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ
ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗ ΜΑΙΡΗ ΑΣΠΑΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 10% ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ 9ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ