• Διετής προετοιμασία για τις πανελλαδικές εξετάσεις.
  • Ενημερωθείτε από τους καθηγητές μας για το Νέο Λύκειο.
  • Αυστηρά ομοιογενή και ολιγομελή τμηματα.
     
     
Φροντιστήρια Σταυρακάκης Συμβολή
Ευρυπίδου 62 Πειραιάς
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Τηλέφωνο: 210 42.22.217

Επιτυχόντες 2018

Επιτυχόντες 2018

 

ΜΠΡΑΝΙΚΑ ΤΖΕΝΗ Καλλίπολη ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΧΑΝΗ ΒΑΣ Ράλλειος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΕΜΠ

 

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΡΙΑ Ιωνίδειος ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΚΗ

 

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΝΙΚΗ Ζαννταρκ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ

 

ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΡΩΜΑΝΟΣ 9ο ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΒΟΛΙΚΑ ΑΝΑΣ. Ιωνίδειος  ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΥ ΑΛ. Ράλλειος  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ.ΕΜΠ

 

ΝΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑ

 

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ.  ΙωνίδειοςΟΡΓ.ΔΙΟΙΚ.ΠΑΠΕΙ

 

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ.ΙωνίδειοςΟΡΓ.ΔΙΟΙΚ.ΠΑΠΕΙ

 

ΚΑΝΕΛΗ ΔΗΜ.ΙωνίδειοςΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΑΘ.ΙωνίδειοςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΣΟΕΕ

 

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΧΡ 1ο ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧ.9ο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΠΕΙ

 

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚ.ΙωνίδειοςΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΧΙΟΣ

 

ΜΑΥΡΙΑ ΔΙΟΝ.9ο ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΔΙΟΝ.ΙωνίδειοςΦΥΤ.ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ.

 

ΣΑΡΑΓΚΑ ΒΕΡΘΑ ΙωνίδειοςΟΡΓ.ΔΙΟΙΚ.ΠΑΠΕΙ

 

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘ.2ο ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΧΑΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ζαννταρκ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΓΕΡΟΣΤΑΘΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΣ

 

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2ο ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 8οMAIEYTIKH ΘΕΣ/ΚΗ

 

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ. 9ο ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΥ

 

ΒΟΖΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μουσικό ΛΑΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΡΤΑ

 

ΛΟΥΛΕΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 8ο ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΠΑ

 

ΛΟΥΛΕΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 8ο ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΤΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ.ΧΑΛΚΙΔΑ

 

ΤΣΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ευαγγελική ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑ

 

ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑ ΑΝΝΑ 8ο ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑ

 

ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ιωνίδειος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Μουσικό ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

ΒΙΤΣΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 8ο ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΑΠΕΙ

 

ΚΡΙΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Καλλίπολη ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ

 

ΜΠΡΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΒΙΑΔΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔ. ΙωνίδειοςΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ

 

ΜΑΡΙΑ ΖΟΥΠΑ Καλλίπολη ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

 

ΜΠΑΡΔΗ ΞΕΡΝΤΙ Καλλίπολη ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΦΥΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΡΑΜΑ

 

ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝ. 3ο ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ο ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΠΙΤΤΑΚΑ ΕΛΕΝΑ 13ο ΜΗΧ ΟΙΚΟΝ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΙΟΣ

 

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 13ο ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

ΑΛΟΙΖΟΣ ΚΩΝ ΙωνίδειοςΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

 

ΣΚΙΑΟΥ ΡΕΜΠΕΚΑ Ζανταρκ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ